+38 (03849) 3-27-02

+38 (03849) 5-18-15

slide

Інтродьюсер клапанний 6Fr
для ендоваскулярної лазерної коагуляції (абляції)
Носова шина
Пристрій призначений для корегування та фіксації положення хрящової і кісткової частини перетинки.
Декомпресійна голка (для АМЗІ)
Назофарингіальний повітровід
Назофарингіальний повітровід використовують для екстреного відновлення дихання у людини при травмах, пов'язаних з втратою дихання.
Набір для торакоцентезу/лапароцентезу (розширений)
Набір використовується для проведення плевральної /черевної пункції з діагностичною та лікувальною метою.
Набір для торакоцентезу/лапароцентезу (простий)
Набір використовується для проведення плевральної /черевної пункції з діагностичною та лікувальною метою.
ЗОВНІШНЯ ВЕНТРИКУЛЯРНА ДРЕНАЖНА СИСТЕМА (одно-, двоканальна)
Зовнішня вентрикулярна дренажна система застосовується в нейрохірургії для встановлення в шлуночок мозку та дренування тимчасового надлишку цереброспінальної рідини (ліквора), зменшуючи таким чином внутрішньочерепний тиск.
Катетер типу «БАКРІ» (міні)
Балонний катетер призначений для проведення маткової балонної тампонади з метою тимчасової або остаточної зупинки маткової кровотечі у гінекологічних хворих.
Регульована киснева маска
Киснева маска використовується в анестезіології, реаніматології, пульмонології для короткочасної і тривалої кисневої терапії.
Киснева маска
Киснева маска використовується в анестезіології, реаніматології, пульмонології для короткочасної і тривалої кисневої терапії.
Набір для встановлення центрального венозного катетера (одно-, дво-, трьохканальний)
Катетер виготовлений із високоякісного, гіпоалергенного та рентгеноконтрастного поліуретану медичного призначення, який застосовується для довготривалого використання. Катетер з м'яким атравматичним кінчиком.
Набір для встановлення центрального венозного катетера для гемодіалізу (двоканальний, поліуретановий)
Катетер виготовлений із високоякісного, гіпоалергенного та рентгеноконтрастного поліуретану медичного призначення, який застосовується для позаниркового очищення крові.
Зонд для верхньощелепних пазух
Зонд для верхньощелепних пазух використовується в отоларингології для промивання гайморової пазухи
Катетер для зупинки носової кровотечі ( з центральним балоном)
Катетер використовується в ургентній хірургії, в отоларингології для зупинки носової кровотечі
Катетер для зупинки носової кровотечі (двобалонний)
Катетер використовується в ургентній хірургії, в отоларингології для зупинки носової кровотечі
Катетер для зупинки носової кровотечі ( з дистальним балоном)
Катетер використовується в ургентній хірургії, в отоларингології для зупинки носової кровотечі. Також катетер використовується для профілактики та лікування носоглотки
Система для ультразвукового аспіратора (Магістраль-подовжувач для помпи)
Магістраль довжиною 6 метрів, складається з помпової лінії з крапельницею (довжина насосного сегмента 175 мм., діаметр - 7.0) та зворотною лінією дренування операційної зони. Система забезпечена коннектором для підключення до ультразвукового апарату. Використовується для ультразвукового аспіратора, при видаленні пухлин спинного і головного мозку.
НАБІР ГАСТРОСТОМІЧНИЙ ЧЕРЕЗШКІРНИЙ
Набір гастростомічний використовується у хірургії для здійснення годування пацієнта через отвір в черевній порожнині у випадках коли людина не може приймати їжу природнім шляхом.
ВНУТРІШНЬОМАТКОВИЙ АСПІРАТОР (канюля Кармана)
Для проведення мануальної вакуумної аспірації, а також для біопсії ендометрія матки використовується спеціальний інструмент - Внутрішньоматковий аспіратор (канюля Кармана). Мануальна вакуумна аспірація (МВА) є простим, безпечним і ефективним методом для проведення абортів і отримання зразків ендометрію (слизової матки).
КАТЕТЕР ДЛЯ ВНУТРІШНЬО МАТКОВОЇ ІНСЕМІНАЦІЇ
Катетер призначений для введення відмитих сперматозоїдів в порожнину матки при проведенні процедури внутрішньоматкової інсемінації.
ПРИСТРІЙ ДЛЯ АСПІРАЦІЇ ЕНДОМЕТРІЮ
Цей пристрій використовується для вакуумної аспірації ендометрію - високоефективного методу діагностики патології ендометрію у хворих з аномальними матковими кровотечами. Маніпуляція виконується без попереднього розширення шийки матки і добре переноситься пацієнтами.